African Mango – czy warto kupić na Allegro?

african mango allegroUtrata wagi jest to wyzwaniem, które jest zbyt znane dla tak wielu osób. Jeśli jesteś obecnie na etapie borykania się z tym problemem weź udział w naszym planie odchudzania. Podejmij walkę. Mimo, że nic nie pobije zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych, istnieje wiele naturalnych suplementów, które mogą pomóc ograniczyć wysiłki, jak African Mango.

Jeśli nie należysz do tych osób, które mogą jeść wszystko i nie przytyć to niestety, ale musisz działać zdecydowanie w celu utraty wagi. Cóż, oni więcej niż prawdopodobne mają szybki metabolizm. Nie sądzę, że jesteś skazany na otyłość jeśli cierpisz z powodu powolnego metabolizmu. W takim razie jak można to przyspieszyć? To jest moment, kiedy African Mango wchodzi w grę, ponieważ działa poprzez zwiększenie metabolizmu.

Historia i właściwości afrykańskiego mango

Afrykańskie mango, znany również jako mango buszu, został odcinkowych dla wielu plemion w Nigerii i Kamerunu przez lata. Jedną z kluczowych cech tych plemion jest ich szczupła budowa ciała i niskie wskaźniki chorób układu krążenia. Owoc pochodzi z drzewa gabonensis Irvingia, który jest rodzimym drzewem Afryki Zachodniej.

Plemienia Mende w Sierra Leone używa kory, szlifowanie go na pastę do stosowania na skórę. Jest to naturalny preparat przeciwbólowy, który jest również powszechnie stosowany w leczeniu zębów i leczy parchaty skóry. W niektórych częściach Afryki jest ona również wykorzystywana do produkcji leków dających efekty przeciwbólowe.

Dopiero w 1990, kiedy naukowcy na podsłuchu korzyści zdrowotne klucza cieszył się dziś poprzez suplementację. Od tego czasu naukowcy koncentrują się na silnym odchudzania możliwości tego owocu, pomocnictwo w metabolizmie, ograniczenie głodu i spalanie tłuszczu.

Gdzie kupić African Mango? Allegro czy sklep internetowy?

Wraz z odkryciami naukowców zaczął się ogromny popyt na suplementy zawierające właśnie afrykańskie mango. Jednak wiele preparatów zawiera jedynie śladowe ilości tego owocu. W związku z tym na rynku pojawiło się sporo podróbek popularnych preparatów na odchudzanie z mango. Jednym z pierwszych i najpopularniejszych na rynku jest African Mango, które dostępne jest zarówno na Allegro jak i innych aukcjach internetowych oraz sklepach stacjonarnych. Jednakże zaleca się dokonywanie zamówienia tabletek poprzez oficjalny sklep internetowy producenta, a nie Allegro. African Mango na Allegro może być oszukane i okazać się podróbką. Dlatego zdecydowanie odradza się zakup tam.

Jak to działa? Właściwości tabletek

Właściwości odchudzające African Mango zostały przypisane do hormon zwany leptyny. Hormon ten odgrywa kluczową rolę w regulacji metabolizmu, apetytu i masy ciała. Naukowcy odkryli, że główne funkcje leptyny są zmniejszenie apetytu i zwiększenie spalania kalorii.

Kiedy osoby z nadwagą, mają tendencję do posiadania mniej leptyny, przyczyniając się do ich problemu z wagą. Leptyna normalnie wysyła sygnały do mózgu, gdy ktoś jest pełny, pozwolić im wiedzieć, że nadszedł czas, aby przestać jeść. Poprzez wspomaganie w regulacji tego hormonu, afrykański mango może zwiększyć wysiłki odchudzania.

afrykańskie mango w suplementach na odchudzanie

Zastosowanie owocu w innych badań

Mimo, że utrata wagi jest głównym zastosowaniem dla African Mango w ostatnich latach odkryto, że ma inne farmakologiczne i odżywcze korzyści. W pestkach tego owocu jest mnóstwo beta-karotenu, który jest znany do ochrony osób przed wysokie ciśnienie krwi, bezpłodność, rak, zgaga i zaburzeń psychicznych. Afrykańskie mango oferuje także żelazo, witaminy z grupy B i wapnia.

Oto kilka z najważniejszych korzyści dotyczące tego owoce i dodatek w ogóle:

Cukrzyca

Oczywiście przez zmniejszenie masy ciała już zmniejszyć ryzyko zachorowania na cukrzycę. Jednak tam również były pozytywne efekty obserwowane do równowagi cukru we krwi, jak również. W jednym badaniu Szczury karmiono włókna w ciągu czterech tygodni, afrykański mango okazało się bardziej skuteczne niż celuloza, zmieniając enzymy trawienne, aby zmniejszyć wchłanianie glukozy.

W podobnym badaniu, pokazano włókna z tej rośliny do niższych nie tylko poziom glukozy w osoczu krwi, ale także poziom cholesterolu i trójglicerydów. Sprzyja to bardziej pozytywne zdrowia układu sercowo-naczyniowego, zmniejszając ryzyko choroby serca i udarów mózgu.

Otyłość

Afrykańska Mango ma hamujący wpływ na enzym zwany dehydrogenazy glicerol-3-phosphare. To, co przekształca glukozę w tłuszczu. Uważa ma również wspierać adiponektyny hormonem białka, zwiększenie wrażliwości na insulinę i leptynę. Z kolei zmniejsza spożycie kalorii i promuje termogenezę.

W jednym badaniu szczury karmiono normalnej diety i 1 miesiąc African Mango lub ich normalnej diety i wody. Po czterech tygodniach tych, które jedli African Mango doświadczonych zmniejszenie tłuszczu w jamie brzusznej, obniżenie poziomu cholesterolu i bardziej zrównoważone odczytów glukozy. Uważa się również, że mango Afryki również promowane właściwości przeciwzapalne i anty-cukrzycowa.

W innym badaniu podmioty miały 150 mg ekstraktu z Afryki mango dwa razy na dobę. Wyniki były znaczną poprawę masy ciała, tkanki tłuszczowej, a obwód talii. Doświadczyli również ulepszone serca zdrowia, niższy poziom cholesterolu LDL, bardziej stabilnego poziomu glukozy i bardziej stabilna regulacja hormonalna. Podobne badania wykazały, że jednostki mogą utracić 8-10 funtów bez zmiany ich stylu życia.

Poziom cholesterolu

Jak wspomniano w badaniach utraty wagi, cholesterolu pozytywnie zostały naruszone, gdy spożywanie Afryki mango. W 2005 r. jeden studiować, było znaczące zmniejszenie cholesterolu LDL i trójglicerydów. Poprawia również, dobre lub cholesterolu HDL. Analizując w grupie placebo, odnotowano żadnej poprawy.

Możliwe działania niepożądane

Gdy spożywane w dużych dawkach, było jakiś negatywny wpływ zgłaszane. To ważne uniknąć użycia, jeśli masz czułość znane lub alergii na składniki African Mango. Najczęstsze działania niepożądane obejmują suchość w ustach, brak snu, bóle głowy i objawy grypopodobne.

Zalecana dawka

W badaniach klinicznych podawano dawki 150 mg ekstraktu z afrykańskiego mango 30 minut przed lunch i kolację. W niektórych przypadkach ta dawka wynosiła 1050 mg, trzy razy dziennie przed posiłkami.

W oparciu o średnie handlowe producenta, wspólne dawka Jeśli 150 mg dwa razy na dobę przed jedzeniem. Pamiętaj, zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami na etykiecie suplementu jesteś osobiście spożywania. Zaczynać od najniższej zalecanej dawki, aby lepiej zrozumieć, jak organizm reaguje.