African Mango – czy warto kupić na Allegro?

african mango allegroUtrata wagi jest to wyzwaniem, które jest zbyt znane dla tak wielu osób. Jeśli jesteś obecnie na etapie borykania się z tym problemem weź udział w naszym planie odchudzania. Podejmij walkę. Mimo, że nic nie pobije zdrowej diety i ćwiczeń fizycznych, istnieje wiele naturalnych suplementów, które mogą pomóc ograniczyć wysiłki, jak African Mango.

Jeśli nie należysz do tych osób, które mogą jeść wszystko i nie przytyć to niestety, ale musisz działać zdecydowanie w celu utraty wagi. Cóż, oni więcej niż prawdopodobne mają szybki metabolizm. Nie sądzę, że jesteś skazany na otyłość jeśli cierpisz z powodu powolnego metabolizmu. W takim razie jak można to przyspieszyć? To jest moment, kiedy African Mango wchodzi w grę, ponieważ działa poprzez zwiększenie metabolizmu.

Historia i właściwości afrykańskiego mango

Afrykańskie mango, znany również jako mango buszu, został odcinkowych dla wielu plemion w Nigerii i Kamerunu przez lata. Jedną z kluczowych cech tych plemion jest ich szczupła budowa ciała i niskie wskaźniki chorób układu krążenia. Owoc pochodzi z drzewa gabonensis Irvingia, który jest rodzimym drzewem Afryki Zachodniej.

Plemienia Mende w Sierra Leone używa kory, szlifowanie go na pastę do stosowania na skórę. Jest to naturalny preparat przeciwbólowy, który jest również powszechnie stosowany w leczeniu zębów i leczy parchaty skóry. W niektórych częściach Afryki jest ona również wykorzystywana do produkcji leków dających efekty przeciwbólowe.

Dopiero w 1990, kiedy naukowcy na podsłuchu korzyści zdrowotne klucza cieszył się dziś poprzez suplementację. Od tego czasu naukowcy koncentrują się na silnym odchudzania możliwości tego owocu, pomocnictwo w metabolizmie, ograniczenie głodu i spalanie tłuszczu.

Gdzie kupić African Mango? Allegro czy sklep internetowy?

Wraz z odkryciami naukowców zaczął się ogromny popyt na suplementy zawierające właśnie afrykańskie mango. Jednak wiele preparatów zawiera jedynie śladowe ilości tego owocu. W związku z tym na rynku pojawiło się sporo podróbek popularnych preparatów na odchudzanie z mango. Jednym z pierwszych i najpopularniejszych na rynku jest African Mango, które dostępne jest zarówno na Allegro jak i innych aukcjach internetowych oraz sklepach stacjonarnych. Jednakże zaleca się dokonywanie zamówienia tabletek poprzez oficjalny sklep internetowy producenta, a nie Allegro. African Mango na Allegro może być oszukane i okazać się podróbką. Dlatego zdecydowanie odradza się zakup tam.

Jak to działa? Właściwości tabletek

Właściwości odchudzające African Mango zostały przypisane do hormon zwany leptyny. Hormon ten odgrywa kluczową rolę w regulacji metabolizmu, apetytu i masy ciała. Naukowcy odkryli, że główne funkcje leptyny są zmniejszenie apetytu i zwiększenie spalania kalorii.

Kiedy osoby z nadwagą, mają tendencję do posiadania mniej leptyny, przyczyniając się do ich problemu z wagą. Leptyna normalnie wysyła sygnały do mózgu, gdy ktoś jest pełny, pozwolić im wiedzieć, że nadszedł czas, aby przestać jeść. Poprzez wspomaganie w regulacji tego hormonu, afrykański mango może zwiększyć wysiłki odchudzania.

afrykańskie mango w suplementach na odchudzanie

Zastosowanie owocu w innych badań

Mimo, że utrata wagi jest głównym zastosowaniem dla African Mango w ostatnich latach odkryto, że ma inne farmakologiczne i odżywcze korzyści. W pestkach tego owocu jest mnóstwo beta-karotenu, który jest znany do ochrony osób przed wysokie ciśnienie krwi, bezpłodność, rak, zgaga i zaburzeń psychicznych. Afrykańskie mango oferuje także żelazo, witaminy z grupy B i wapnia.

Oto kilka z najważniejszych korzyści dotyczące tego owoce i dodatek w ogóle:

Cukrzyca

Oczywiście przez zmniejszenie masy ciała już zmniejszyć ryzyko zachorowania na cukrzycę. Jednak tam również były pozytywne efekty obserwowane do równowagi cukru we krwi, jak również. W jednym badaniu Szczury karmiono włókna w ciągu czterech tygodni, afrykański mango okazało się bardziej skuteczne niż celuloza, zmieniając enzymy trawienne, aby zmniejszyć wchłanianie glukozy.

W podobnym badaniu, pokazano włókna z tej rośliny do niższych nie tylko poziom glukozy w osoczu krwi, ale także poziom cholesterolu i trójglicerydów. Sprzyja to bardziej pozytywne zdrowia układu sercowo-naczyniowego, zmniejszając ryzyko choroby serca i udarów mózgu.

Otyłość

Afrykańska Mango ma hamujący wpływ na enzym zwany dehydrogenazy glicerol-3-phosphare. To, co przekształca glukozę w tłuszczu. Uważa ma również wspierać adiponektyny hormonem białka, zwiększenie wrażliwości na insulinę i leptynę. Z kolei zmniejsza spożycie kalorii i promuje termogenezę.

W jednym badaniu szczury karmiono normalnej diety i 1 miesiąc African Mango lub ich normalnej diety i wody. Po czterech tygodniach tych, które jedli African Mango doświadczonych zmniejszenie tłuszczu w jamie brzusznej, obniżenie poziomu cholesterolu i bardziej zrównoważone odczytów glukozy. Uważa się również, że mango Afryki również promowane właściwości przeciwzapalne i anty-cukrzycowa.

W innym badaniu podmioty miały 150 mg ekstraktu z Afryki mango dwa razy na dobę. Wyniki były znaczną poprawę masy ciała, tkanki tłuszczowej, a obwód talii. Doświadczyli również ulepszone serca zdrowia, niższy poziom cholesterolu LDL, bardziej stabilnego poziomu glukozy i bardziej stabilna regulacja hormonalna. Podobne badania wykazały, że jednostki mogą utracić 8-10 funtów bez zmiany ich stylu życia.

Poziom cholesterolu

Jak wspomniano w badaniach utraty wagi, cholesterolu pozytywnie zostały naruszone, gdy spożywanie Afryki mango. W 2005 r. jeden studiować, było znaczące zmniejszenie cholesterolu LDL i trójglicerydów. Poprawia również, dobre lub cholesterolu HDL. Analizując w grupie placebo, odnotowano żadnej poprawy.

Możliwe działania niepożądane

Gdy spożywane w dużych dawkach, było jakiś negatywny wpływ zgłaszane. To ważne uniknąć użycia, jeśli masz czułość znane lub alergii na składniki African Mango. Najczęstsze działania niepożądane obejmują suchość w ustach, brak snu, bóle głowy i objawy grypopodobne.

Zalecana dawka

W badaniach klinicznych podawano dawki 150 mg ekstraktu z afrykańskiego mango 30 minut przed lunch i kolację. W niektórych przypadkach ta dawka wynosiła 1050 mg, trzy razy dziennie przed posiłkami.

W oparciu o średnie handlowe producenta, wspólne dawka Jeśli 150 mg dwa razy na dobę przed jedzeniem. Pamiętaj, zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami na etykiecie suplementu jesteś osobiście spożywania. Zaczynać od najniższej zalecanej dawki, aby lepiej zrozumieć, jak organizm reaguje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *